KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8915472
nr 891 5472
Blandteknik
Jean Speth, Begravningståg, signerad Hamburg 1899, 100x155 Målningen kan belysas bakifrån så att fackklorna se lysande ut
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:24:18
28/4 17:32:55
28/4 18:23:19
- Klassiska
28 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska